Toggle navigation
Logo
CS
EN
DE
PT
FR
CA
IT
Funkce
Trackery
Demo
Závody
Poptávka
Nápověda
Logo
Časy
Mapa
Zvolte trasu
CXC
Zvolte kategorii
Všechny kategorie
Men 18-39
Men 40-49
Men 50+
Women 18-39
Women 40+
Relay
Závodní časy
Reálné časy
Závodní časy
Mezičasy
Obnoveno
12:34
3:00
1
Start
2
T1 - Výjezd
3
T2 - Penzion Pribisko
4
Cíl Penzion Pribisko
Kompenzace
1.
Triatlon Team Nereus Žilina
320
2.
Born2Sport
311
3.
Royal swimming club
301
4.
Gejdoš Team
321
5.
O2 Slovakia #2
314
6.
Team Drobci
308
7.
Busici Team
317
8.
Eržebedteam
305
9.
YNRA Ladies
327
10.
ŠK ORAVAMAN
319
11.
Strojari a ekonomovia
304
12.
MTM
329
13.
Starci v tempe II
316
14.
Unbroken Puchov
303
15.
O2 Slovakia #1
313
16.
Gorali
328
17.
NIBROAD
322
18.
BAUPAK
318
19.
Jablonka Professionisti
309
20.
Optimistky
325
21.
ŠTK PEZINOK 2
306
22.
Carpe diem
302
23.
Born2Sport Hobby
310
24.
GirlPower
323
25.
CNS Academy Beginners
307
26.
Gajdošky
326
27.
ŠTK PEZINOK 1
324
00:00:00
-733 d 13:16:34
-733 d 10:30:03
-733 d 08:29:23
-
00:00:00
-733 d 13:17:03
-733 d 10:02:33
-733 d 07:52:46
-
00:00:00
-733 d 13:13:47
-733 d 10:02:19
-733 d 07:34:05
-
00:00:00
-733 d 13:09:33
-733 d 10:06:03
-733 d 07:25:07
-
00:00:00
-733 d 13:00:04
-733 d 09:33:31
-733 d 07:16:20
-
00:00:00
-733 d 13:12:07
-733 d 09:57:42
-733 d 07:05:40
-
00:00:00
-733 d 12:52:18
-733 d 09:45:19
-733 d 07:00:41
-
00:00:00
-733 d 13:10:38
-733 d 10:09:39
-733 d 07:00:36
-
00:00:00
-733 d 13:17:03
-733 d 06:03:44
-733 d 06:57:45
-
00:00:00
-733 d 13:13:39
-733 d 09:45:13
-733 d 06:57:36
-
00:00:00
-733 d 13:03:21
-733 d 09:29:27
-733 d 06:57:01
-
00:00:00
-733 d 13:07:08
-733 d 06:03:48
-733 d 06:53:18
-
00:00:00
-733 d 13:07:57
-733 d 06:07:22
-733 d 06:27:53
-
00:00:00
-733 d 13:04:47
-733 d 08:05:38
-733 d 06:27:44
-
00:00:00
-733 d 13:02:59
-733 d 09:59:01
-733 d 06:26:19
-
00:00:00
-733 d 13:12:10
-733 d 06:03:34
-733 d 06:23:01
-
00:00:00
-733 d 12:57:39
-733 d 06:05:33
-733 d 06:07:28
-
00:00:00
-733 d 13:14:41
-733 d 06:08:10
-733 d 05:54:52
-
00:00:00
-733 d 13:04:36
-733 d 06:07:33
-733 d 05:29:51
-
00:00:00
-733 d 13:09:26
-733 d 06:07:00
-
-
00:00:00
-733 d 13:15:05
-733 d 06:07:35
-
-
00:00:00
-733 d 13:09:23
-733 d 06:07:50
-
-
00:00:00
-733 d 13:00:05
-733 d 06:07:33
-
-
00:00:00
-733 d 13:02:26
-733 d 08:51:13
-
-
00:00:00
-
-733 d 05:41:49
-
-
00:00:00
-
-
-
-
00:00:00
-
-
-
-
Popup
Časy
Mapa
Zvolte trasu
CXC
Zvolte kategorii
Všechny kategorie
Men 18-39
Men 40-49
Men 50+
Women 18-39
Women 40+
Relay
Obnoveno
12:34
3:00
1.
Triatlon Team Nereus Žilina
320
2.
Born2Sport
311
3.
Royal swimming club
301
4.
Gejdoš Team
321
5.
O2 Slovakia #2
314
6.
Team Drobci
308
7.
Busici Team
317
8.
Eržebedteam
305
9.
YNRA Ladies
327
10.
ŠK ORAVAMAN
319
11.
Strojari a ekonomovia
304
12.
MTM
329
13.
Starci v tempe II
316
14.
Unbroken Puchov
303
15.
O2 Slovakia #1
313
16.
Gorali
328
17.
NIBROAD
322
18.
BAUPAK
318
19.
Jablonka Professionisti
309
20.
Optimistky
325
21.
ŠTK PEZINOK 2
306
22.
Carpe diem
302
23.
Born2Sport Hobby
310
24.
GirlPower
323
25.
CNS Academy Beginners
307
26.
Gajdošky
326
27.
ŠTK PEZINOK 1
324
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
1
čt, 22:00:00
Popup