Karta závodníka

Žlutý tým

Závod: Rail Tour
Trasa: Railtour
Kategorie:
Pořadí: 3

Časy závodníka

Kontrola Pořadí Reálný čas Mezičas
Zlín - Jednadvacítka
Brandýs nad Orl. – pomník J. A. Kom. (přír. bludiště)
Tanečnice - rozhledna
Cheb - Kavárna Špalíček
Olomouc - Horní náměstí - Sloup nejsvětější trojice (morový sloup)
Bozkovské dolomitové jeskyne
Maják Járy Cimrmanna
Karlovy Vary - rozhledna Diana
Svatošské skály
Skoky - Kostel navštívení Panny Marie
Teplá - klášter
Ploskovice - zámek 3 čt, 15:22:56 -
Terezín - brána tábora 4 čt, 09:14:34 17:51:38
Milešovka - meteorologická observatoř
Hasištejn - zřícenina
Prenet - chata
Starý Plzenec - rotunda sv.Petra a Pavla
Gutštejn - zřícenina
Svatobor - rozhledna
Ovesná - Kamenná kráska
Libín - rozhledna
Sezimovo Ústí - Kozí hrádek
Dačice - kostka cukru
Belá pod Bezdezem - Máchův pomník
Svatojánská skála
Krakovec - zřícenina
Humprecht - zámek
Lázne Belohrad - pramen Bažantice
Pelíšek - koupalište
Teplice nad Metují - zámek Skály
Kočičí hrádek 2 st, 15:09:15 05:54:41
Kozlovský kopec - turistická chata 1 st, 11:30:51 20:21:36
Svojšice - tvrz
Hedeč - klášter
Melechov - zememeřičská vež
Kamenice u Humpolce - Stonetown
Geografický střed ČR
Vilémovice - památník J.Foglara
Telč - náměstí č.p. 15
Znojmo - Králův stolec - vyhlídka
Slavkov u Brna - zámek
Letovice - keltská osada Isarno
Rožnov pod Radhoštěm - zřícenina
Malý Chlum - rozhledna
Zlín - hrad Malenovice
Uherský Brod - Muzeum J.A.Komenského
Ronov - zřícenina 3 čt, 19:31:14 08:00:23
Rožnov pod Radhoštěm - Jurkovičova rozhledna
HE - Koberštejn 1 út, 00:07:19 04:36:05
HE - Bleskovec 1 po, 21:36:56 21:29:37
HE - Drakov - hájovna 1 út, 01:43:39 04:06:43
HE - Hvězda – turistická chata
HE - Szczeliniec (PL) – turistická chata
HE - Muzeum Kultury Ludowej (PL)
HE - Svratka - zvonice
HE - Devět skal
HE - Pustá rybná - stodola
HE - Helfenburk
HE - Čapská palice
HE - Husa 3 čt, 22:51:24 21:07:45
HE - Zbytky falcké myslivny
HE - Tři znaky
HE - Čerchov
Praha - Tančící dům 3 st, 18:32:57 19:41:33
Kelčský Javorník
Loštice - Muzeum olomouckých tvarůžků
Vodní nádrž Dlouhé Stráně - vyhl. u hor. nádrže
Przednia kopa (PL)
Smrk - hraničník 1 po, 16:20:22 21:47:25
Šumperk - rozhledna Háj
Hradec nad Moravicí - Bezručova vyhlídka 1 út, 11:46:10 19:25:48
Suchdol nad Odrou - Muzeum Moravských bratří 2 st, 07:34:37 19:48:27
Ostrava - svět miniatur Minium 2 út, 14:54:13 07:19:36
Chotěbuz - hlásná věž
Lysá hora 1 út, 22:30:43 07:36:30
Kuželovský vetřák
Luhačovice – pramen Vincentky
Anenský vrch – rozhledna
Veselí nad Moravou – bývalá židovská synagoga
Ostrava-Mošnov – Mezinárodní letiště L. Janáčka 2 út, 16:42:30 18:11:47
Hlína – Menšíkova rozhledna
Mlynářův kříž - vyhlídka 3 čt, 12:02:49 19:20:19
Boskovice - westernové městečko
Podolsko - silniční most
Říp 3 st, 22:41:20 10:38:31
Podolsko - silniční most
Vlašim - Čínský pavilon
Praha - rotunda sv. Martina na Vyšehradě
Český Těšín - hraniční přechod na mostě do Polska
Celkové výsledky

Osobní údaje

Jméno: Žlutý tým