Karta závodníka

Modrý tým

Závod: Rail Tour
Trasa: Railtour
Kategorie:
Pořadí: 1

Časy závodníka

Kontrola Pořadí Reálný čas Mezičas
Zlín - Jednadvacítka
Brandýs nad Orl. – pomník J. A. Kom. (přír. bludiště)
Tanečnice - rozhledna
Cheb - Kavárna Špalíček
Olomouc - Horní náměstí - Sloup nejsvětější trojice (morový sloup) - út, 18:24:47 -
Bozkovské dolomitové jeskyne 1 čt, 17:12:29 22:47:42
Maják Járy Cimrmanna 2 čt, 14:52:09 21:39:40
Karlovy Vary - rozhledna Diana
Svatošské skály
Skoky - Kostel navštívení Panny Marie
Teplá - klášter
Ploskovice - zámek
Terezín - brána tábora 2 st, 15:08:40 00:16:31
Milešovka - meteorologická observatoř
Hasištejn - zřícenina
Prenet - chata
Starý Plzenec - rotunda sv.Petra a Pavla
Gutštejn - zřícenina
Svatobor - rozhledna
Ovesná - Kamenná kráska
Libín - rozhledna
Sezimovo Ústí - Kozí hrádek
Dačice - kostka cukru
Belá pod Bezdezem - Máchův pomník 2 st, 22:01:24 06:52:44
Svatojánská skála
Krakovec - zřícenina
Humprecht - zámek
Lázne Belohrad - pramen Bažantice 2 čt, 11:41:34 13:40:10
Pelíšek - koupalište 2 čt, 09:01:33 21:19:59
Teplice nad Metují - zámek Skály
Kočičí hrádek
Kozlovský kopec - turistická chata
Svojšice - tvrz
Hedeč - klášter
Melechov - zememeřičská vež
Kamenice u Humpolce - Stonetown
Geografický střed ČR
Vilémovice - památník J.Foglara
Telč - náměstí č.p. 15
Znojmo - Králův stolec - vyhlídka
Slavkov u Brna - zámek 1 út, 10:11:24 01:09:51
Letovice - keltská osada Isarno
Rožnov pod Radhoštěm - zřícenina 2 út, 22:37:17 12:25:53
Malý Chlum - rozhledna 1 po, 15:14:41 16:37:24
Zlín - hrad Malenovice 2 út, 22:17:18 07:02:37
Uherský Brod - Muzeum J.A.Komenského 2 út, 14:30:20 16:13:02
Ronov - zřícenina
Rožnov pod Radhoštěm - Jurkovičova rozhledna 2 st, 00:48:12 10:17:52
HE - Koberštejn
HE - Bleskovec
HE - Drakov - hájovna
HE - Hvězda – turistická chata
HE - Szczeliniec (PL) – turistická chata
HE - Muzeum Kultury Ludowej (PL) 1 čt, 23:27:35 22:39:23
HE - Svratka - zvonice 2 út, 00:42:31 01:14:56
HE - Devět skal 2 po, 22:46:15 22:03:44
HE - Pustá rybná - stodola 1 po, 19:19:29 20:33:14
HE - Helfenburk
HE - Čapská palice
HE - Husa
HE - Zbytky falcké myslivny
HE - Tři znaky
HE - Čerchov
Praha - Tančící dům
Kelčský Javorník
Loštice - Muzeum olomouckých tvarůžků
Vodní nádrž Dlouhé Stráně - vyhl. u hor. nádrže
Przednia kopa (PL)
Smrk - hraničník
Šumperk - rozhledna Háj
Hradec nad Moravicí - Bezručova vyhlídka
Suchdol nad Odrou - Muzeum Moravských bratří 1 st, 06:08:28 10:48:59
Ostrava - svět miniatur Minium
Chotěbuz - hlásná věž
Lysá hora
Kuželovský vetřák
Luhačovice – pramen Vincentky 2 út, 15:36:15 09:27:47
Anenský vrch – rozhledna
Veselí nad Moravou – bývalá židovská synagoga 1 út, 12:21:50 20:45:35
Ostrava-Mošnov – Mezinárodní letiště L. Janáčka
Hlína – Menšíkova rozhledna
Mlynářův kříž - vyhlídka 1 st, 17:23:02 05:01:12
Boskovice - westernové městečko
Podolsko - silniční most
Říp 1 st, 13:00:40 19:37:38
Podolsko - silniční most
Vlašim - Čínský pavilon
Praha - rotunda sv. Martina na Vyšehradě
Český Těšín - hraniční přechod na mostě do Polska
Celkové výsledky

Osobní údaje

Jméno: Modrý tým