Průběžné pořadí

  •  1.212Balcar Aleš
  •  2.233Balcarová Jana
  •  3.213Cernohlav (Bělohlávek Tomáš)
  •  4.220Jirka (Hájek Jiří)
  •  5.230Plašil Ondřej
  •  6.225Kučera Petr
  •  7.210Angletta Daniel
  •  8.227Mišurec David
  •  9.232Šebánek Martin
  •  10.242Sůvy z Nudlí (Pavla Přívozníková Jan Červák)
  •  11.228Cayman (Najman Jaroslav)
  •  12.222Horský Martin
  •  13.221Sergej (Horský Jaromír)
  •  14.243Rychle a zběsile (Vaňková Klára Svoboda Jiři)
  •  15.226Gizo (Lazar Martin)
  •  16.240V sobotu je neděle (Kožinová Jana Ryšavá Magdalena)
  •  17.231Gizi (Plíva Petr)
  •  18.229Peky (Pekárek Martin )
  •  19.241Nacht und Nebel (Králová Vanda Střelba Ondra)
  •  20.254Jcht (Chotěborský Jan)
  •  21.287Torpédo Radčice (Žanda Kepková Pavel |Kepka)
  •  22.236Molcarová MVDr.Václava
  •  23.271Vocetková Klára
  •  24.253Hos Michal
  •  25.251Flaška Jan
  •  26.263Vágner Zdeněk
  •  27.224Kratochvíl Daniel
  •  28.214Béňa (Beneš Michal)
  •  29.217Zeměkoulan (Černý Jaroslav)
  •  30.285Není kam spěchat (Stolinová Lenka Trojltová Kamila)
  •  31.281Pozdě, ale přece (Peterková Lucie Vydra Petr)
  •  32.219Hadáček Michael
  •  33.215Brož Jan
  •  34.245Franta (Bartoš František)
  •  35.276Historici (Klapková Milada Klapka Michal)
  •  36.265Vicek Pavel
  •  37.267Žižkin (Žižka Jiří)
  •  38.284Řeporyjští sršáni (Slavíková Silvie Kubeš Jiří)
  •  39.256Krejčík Zbyněk
  •  40.275Ostrovské veverky (Kateřina Urbánková Monika Lisá)
  •  41.223Korda David
  •  42.252Hora Vladimír
  •  43.278LYPO (Lichtenbergová Lýdie Kocábek Pavel)
  •  44.248Medvěd (Fait František)
  •  45.270Vančáková Magdalena
  •  46.239Kde mám žuby? (Božena Kožená Víťa Krichl)
  •  47.244Alčer Antonín
  •  48.255Chachumbábů (Komárek Tomáš)
  •  49.261Urban Jan
  •  50.246Burák (Bureš Michal)
  •  51.259Majkl (Novák Michal)
  •  52.257Kuzma Ladislav
  •  53.268Cupalová Lenka
  •  54.262Vačkář Rostislav
  •  55.272Helďa a Jirďa (Bednářová Helena Dvořák Jiří)
  •  56.286Pipi (Vítková Mirka Sýkorová Blanka)
  •  57.283Ztracená existence (Radka Šebánková Hana Mattthissen)
  •  58.280Homolkovi (Milan Valeš Irena Valešová)
  •  59.269Krejčíková Monika
  •  60.247Domácí Petr
  •  61.211Čáp (Baciák Pavel Baciák)
  •  62.216Axon (Čechura Tomáš Čechura)
  •  63.260Jarda (Štěrba Jaroslav)
  •  64.274Sněženka&John (Červenková Jana Červenka Tomáš)
  •  65.266Zágner Jaroslav
  •  66.249Filištejn Luděk
  •  67.237Sirinx (Pecoldová Pavlína)
  •  68.235Lindova Mirka
  •  69.277Padlí andělé (Kukaňová Markéta Oreški Kateřina)
  •  70.238TYPLTOVÁ Hana
  •  71.218Dvořáček Dan
  •  72.234Horová Magda
  •  73.258Max (Míček Martin)
  •  74.264Vebr Jarda
  •  75.273Krizáci (Bohuňková Veronika  Katka Hanušová)
  •  76.250Fišerák (Fišer Jiří)
  •  77.282Mílaři (Petra Eliášová Vojta Eliáš)
  •  78.279Škubánci (Michaela Dyková Petr Hynek)
Nahrávám data
Disqualified
20

Name

Discipline

20

Name20

Čas poslední polohy:

Pořadí na kontrole

  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
00:05
Další informace o týmuDalší informace o kontrole
Nastavení přehrávání

Ocasy:
  
  Délka:  3 min.. 
  
  
90 min.
60 min.
30 min.
20 min.
10 min.
5 min.
3 min.
2 min.
1 min.
2000x
1000x
500x
240x
200x
120x
100x
60x
40x
20x
10x
5x
2x
1x
200x 00:00:00