Průběžné pořadí

  •  1212Balcar Aleš
  •  2233Balcarová Jana
  •  3213Cernohlav (Bělohlávek Tomáš)
  •  4220Jirka (Hájek Jiří)
  •  5230Plašil Ondřej
  •  6225Kučera Petr
  •  7210Angletta Daniel
  •  8227Mišurec David
  •  9232Šebánek Martin
  •  10242Sůvy z Nudlí (Pavla Přívozníková Jan Červák)
  •  11228Cayman (Najman Jaroslav)
  •  12222Horský Martin
  •  13221Sergej (Horský Jaromír)
  •  14243Rychle a zběsile (Vaňková Klára Svoboda Jiři)
  •  15226Gizo (Lazar Martin)
  •  16240V sobotu je neděle (Kožinová Jana Ryšavá Magdalena)
  •  17231Gizi (Plíva Petr)
  •  18229Peky (Pekárek Martin )
  •  19241Nacht und Nebel (Králová Vanda Střelba Ondra)
  •  20254Jcht (Chotěborský Jan)
  •  21287Torpédo Radčice (Žanda Kepková Pavel |Kepka)
  •  22236Molcarová MVDr.Václava
  •  23271Vocetková Klára
  •  24253Hos Michal
  •  25251Flaška Jan
  •  26263Vágner Zdeněk
  •  27224Kratochvíl Daniel
  •  28214Béňa (Beneš Michal)
  •  29217Zeměkoulan (Černý Jaroslav)
  •  30285Není kam spěchat (Stolinová Lenka Trojltová Kamila)
  •  31281Pozdě, ale přece (Peterková Lucie Vydra Petr)
  •  32219Hadáček Michael
  •  33215Brož Jan
  •  34245Franta (Bartoš František)
  •  35276Historici (Klapková Milada Klapka Michal)
  •  36265Vicek Pavel
  •  37267Žižkin (Žižka Jiří)
  •  38284Řeporyjští sršáni (Slavíková Silvie Kubeš Jiří)
  •  39256Krejčík Zbyněk
  •  40275Ostrovské veverky (Kateřina Urbánková Monika Lisá)
  •  41223Korda David
  •  42252Hora Vladimír
  •  43278LYPO (Lichtenbergová Lýdie Kocábek Pavel)
  •  44248Medvěd (Fait František)
  •  45270Vančáková Magdalena
  •  46239Kde mám žuby? (Božena Kožená Víťa Krichl)
  •  47244Alčer Antonín
  •  48255Chachumbábů (Komárek Tomáš)
  •  49261Urban Jan
  •  50246Burák (Bureš Michal)
  •  51259Majkl (Novák Michal)
  •  52257Kuzma Ladislav
  •  53268Cupalová Lenka
  •  54262Vačkář Rostislav
  •  55272Helďa a Jirďa (Bednářová Helena Dvořák Jiří)
  •  56286Pipi (Vítková Mirka Sýkorová Blanka)
  •  57283Ztracená existence (Radka Šebánková Hana Mattthissen)
  •  58280Homolkovi (Milan Valeš Irena Valešová)
  •  59269Krejčíková Monika
  •  60247Domácí Petr
  •  61211Čáp (Baciák Pavel Baciák)
  •  62216Axon (Čechura Tomáš Čechura)
  •  63260Jarda (Štěrba Jaroslav)
  •  64274Sněženka&John (Červenková Jana Červenka Tomáš)
  •  65266Zágner Jaroslav
  •  66249Filištejn Luděk
  •  67237Sirinx (Pecoldová Pavlína)
  •  68235Lindova Mirka
  •  69277Padlí andělé (Kukaňová Markéta Oreški Kateřina)
  •  70218Dvořáček Dan
  •  71234Horová Magda
  •  72238TYPLTOVÁ Hana
  •  73258Max (Míček Martin)
  •  74264Vebr Jarda
  •  75273Krizáci (Bohuňková Veronika  Katka Hanušová)
  •  76250Fišerák (Fišer Jiří)
  •  77282Mílaři (Petra Eliášová Vojta Eliáš)
  •  78279Škubánci (Michaela Dyková Petr Hynek)
Nahrávám data
Disqualified
20

Name

Discipline

20

Name20

Čas poslední polohy:

Pořadí na kontrole

  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
  • Name name 12:34:56
00:05
Další informace o týmuDalší informace o kontrole
Nastavení přehrávání

Ocasy:
  
  Délka:  3 min.. 
  
  
90 min.
60 min.
30 min.
20 min.
10 min.
5 min.
3 min.
2 min.
1 min.
2000x
1000x
500x
240x
200x
120x
100x
60x
40x
20x
10x
5x
2x
1x
200x 00:00:00